Kosmonosy - kultura


Hlavní stránka - Osvětová beseda - Anketa Řád srdce - krajské kolo
Anketa Řád srdce - krajské kolo

Osvětová beseda Kosmonosy se dostala do krajského kola Ankety Středočeských deníků Řád srdce

Projekt středočeských Deníků a Pražského deníku Řád srdce vstupuje do dalšího kola - do takzvaného krajského finále. V tomto projektu spolu s vámi hledáme lidi se srdcem na správném místě. Ty, kteří dokáží podat pomocnou ruku, rozdávají úsměvy i dobrou náladu.

Do krajského finále do webového hlasování z Mladoboleslavska postoupili Osvětová beseda Kosmonosy a Pavel Petr, sportovní novinář a spisovatel. 

V deseti regionech středních Čech a v Praze jste hlasovali o těch nesilnějších příbězích. Z každého regionu do hlasování na internetu postoupili dva kandidáti s nejvyšším počtem hlasů. A nyní je na vás, abyste do pondělí 22.února do půlnoci podpořili svého favorita. Hlasovat můžete každou hodinu.

Pražský deník - odkaz na anketu

Hlasování na webech a v Deníku jsou na sobě nezávislá a ti s největším počtem hlasů budou oceněni v obou sekcích. Pro Osvětovou besedu je  hlasování pouze na internetu.

Pro Osvětovou besedu Kosmonosy je to velká čest, dostat se do krajského kola.  Když už máme tu příležitost, rádi bychom poprosili naše  návštěvníky různých akcí , naše příznivce aby svýmim  hlasy na internetu podpořili  umístění v krajském kole, mezi 22   účastníky z celého kraje. Aby to mělo efekt, musí být těch hlasů  od jednoho příznivce několik a docela častěji – až do konce (22. února). Prosíme o vytrvalost.
Moc děkujeme za Vaši podporu, za Vaše hlasy.