Kosmonosy - kultura


Hlavní stránka - Kulturní pozvánky - Procházky s instrukorem Nordic Walking
Procházky s instrukorem Nordic Walking

PROCHÁZKY S HŮLKAMI A INSTRUKTOREM NORDIC WALKING
Tato akce je pořádána v rámci projektu Aktivní stárnutí , finančně podpořeného z nadačního fondu AVAST. Navazujeme na první část procházek z podzimu 2016 se školeným instruktorem Nordic Walking Sylvou Mládkovou. Chůzi s holemi Nordic Walking lze provozovat v každém věku bez rozdílu fyzické zdatnosti.Je to výborný prostředek pro zlepšení držení těla, pomáhá i při bolestech zad. Je prokázáno, že díky této pohybové aktivitě dojde k zapojení až 90 procent svalů na celém těle. Vzhledem k tomu, že se jedná o pohybovou aktivitu, která se provozuje na čerstvém vzduchu, má blahodárný vliv na lidskou psychiku.
Začínáme v pondělí 3. 4. v 10.15, pondělí 10. 4. v 10.15, úterý 18.4. v 10.15, v pondělí 24. 4. v 10.15 a v pondělí 2. 5. v 10.15.
Sraz na chodníku před Galateou, půjdeme do obory. V případě mírného deště si vezměte pláštěnku. Pokud bude více pršet, tak je náhradní termín PO 9. 5. v 10.15 hodin. Správná technika není složitá, ale má svá specifika. Nezůstávejte doma, přijďte si to vyzkoušet, je to bez poplatků - bude to hrazeno z Nadačního fondu AVAST. Těšíme se na Vás..